Bochenia
Bochenia Forum
Styczeń 23, 2022, 02:27:11 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Wyślij odpowiedź
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Nazwa wyświetlana:
Email:
Temat:
Ikona wiadomości:
PogrubienieKursywa|
Umieść odnośnikUmieść email|Umieść kodUmieść cytat|
Uśmiech Mrugnięcie Chichot Duży uśmiech Złość Smutny Szok Spoko Co? Z politowaniem Język Zawstydzony Buzia na kłódkę Niezdecydowany Buziak Płacz
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku.
Wpisz litery widoczne na obrazku.
+ Opcje dodatkowe...

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzećPodgląd wątku
Wysłane: Październik 02, 2015, 00:28:26
Wysłany przez: Adam
Jak mało wiemy o swojej Ziemi i tajemnicach historii. Wszystko co w powyższym artykule wydaje się być prawdopodobne, choć nie wiadomo dlaczego tak skrzętnie to ukrywa się przed społeczeństwem. Musi wreszcie pęknąć ten wrzód kłamstw i mydlenia oczu jakoby te wszystkie rewelacje były wymysłem schizofrenika.
Mam nadzieję, że ten świat zakłamania i obłudy już powoli się kończy a idzie Nowe, przynajmniej nie da się już wszystkiego ukryć. To co jest ukrywane w całej historii świata i cywilizacji wstrząśnie światem do tego stopnia, że zbyt słabi psychicznie nie wytrzymają szoku.
Wysłane: Czerwiec 03, 2015, 12:53:16
Wysłany przez: ender
w każdej legendzie jak i histori jest jakaś prawda. Szukając jej nie mozna się nie zgodzić, że jakaś baza nazistowska tam była. Na starych mapach Biegun ten jest ukazany jako ląd zamieszkały przez ludzi, nie można tam samowolnie latać. Olbrzmymie i rozległe sieci jakskiń są faktem już odkrytym ( choćby ta w poludniowych chinach o wielkości paru boisk piłkarskich). Chowa się przed nami prawdę. warti zadać sobie pytanie co tam jest jaki skarb czy wiedza skoro do dziś nie mówi się o tym. Skoro dziś to media mówia nam co sie dzieje na świecie plus impulsy zeznań śiadków na internecie. To czy gdyby dziś trwała tam jakaś wojna to wiedzielibysmy o tym ?
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!