Bochenia
Bochenia Forum
Luty 06, 2023, 18:38:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Wyślij odpowiedź
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Nazwa wyświetlana:
Email:
Temat:
Ikona wiadomości:
PogrubienieKursywa|
Umieść odnośnikUmieść email|Umieść kodUmieść cytat|
Uśmiech Mrugnięcie Chichot Duży uśmiech Złość Smutny Szok Spoko Co? Z politowaniem Język Zawstydzony Buzia na kłódkę Niezdecydowany Buziak Płacz
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku.
Wpisz litery widoczne na obrazku.
+ Opcje dodatkowe...

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzećPodgląd wątku
Wysłane: Październik 19, 2015, 00:48:43
Wysłany przez: myślący
Wspaniały artykuł, szczególnie obowiązkowy do przeczytania dla tych, co to krzyczą , że Polska jest dziś w ruinie. Jeszcze oni muszą niestety doświadczyć tej strasznej biedy, by byli wstanie zrozumieć jakie niewyobrażalne zmiany zaszły ostatnio w naszym kraju.
Wysłane: Maj 10, 2015, 17:33:44
Wysłany przez: Janusz Paprota
Gratuluję świetnego artykułu oraz obiektywizmu i dojrzałości w patrzeniu na te czasy. Niestety, w ostatnich kilkunastu latach w Polsce, z prostych żołnierzy LWP zrobiono bandytów, służalców Stalina, a w najlepszym wypadku po prostu się ich ignoruje i zapomina o ich walce i nędznej egzystencji. Do jednego worka wrzuca się gen.Berlinga i wyższych dowódców oraz zwykłych żołnierzy. Dowództwo LWP było wylęgarnią władz rządu rosyjskiego na ziemiach polskich, pełno było w niej ludzi, którzy później pacyfikowali rodaków, ale... byli też inni. Tacy właśnie jak Pański teść, którzy nie zdążyli do Andersa, a bardzo chcieli się wyrwać z ZSRR. Tacy jak on i podobni zasługują na naszą pamięć i szacunek. Dobrze, że Pan o nim pisze i przypomina młodym o tych strasznych czasach. Serdecznie pozdrawiam!
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!