Bochenia
Bochenia Forum
Maj 19, 2022, 12:32:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Wyślij odpowiedź
Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Nazwa wyświetlana:
Email:
Temat:
Ikona wiadomości:
PogrubienieKursywa|
Umieść odnośnikUmieść email|Umieść kodUmieść cytat|
Uśmiech Mrugnięcie Chichot Duży uśmiech Złość Smutny Szok Spoko Co? Z politowaniem Język Zawstydzony Buzia na kłódkę Niezdecydowany Buziak Płacz
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku.
Wpisz litery widoczne na obrazku.
+ Opcje dodatkowe...

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzećPodgląd wątku
Wysłane: Grudzień 29, 2016, 12:30:47
Wysłany przez: Teofil
Bardzo mądra wykładnia patriotyzmu w wykładni naszego rodaka z Australii - Krisa Deja. Gdyby ci nasi rządzący, pożal się Boże patrioci, byli wstanie choć coś z tego zakumać, życie w Polsce byłoby cudowne.
Niestety tacy ludzie muszą coś w życiu przejść, czegoś się za granicą nauczyć, zrozumieć świat, doświadczyć biedy i poniewierki i wówczas ocenią co to Ojczyzna, jak współżyć z innymi narodowościami, religiami, jak walczyć o praworządność i demokrację. Muszą zrozumieć, że w różnorodności poglądów, światopoglądów, ludzkiej twórczości jest zaczyn do twórczej, mądrej i sprawiedliwej Ojczyzny. Ojczyzna to nie jest jedna partia, na dodatek rządząca, sprawujący władzę to nie Misiewicze bez elementarnej wiedzy potrzebnej do kierowania tak skomplikowanym organem jakim jest państwo.  Jak bardzo demoralizuje młodych taka droga nepotycznego  awansu. Po co się uczyć, po co być uczciwym - taki przykład karier dla cwaniaków.
Wysłane: Grudzień 30, 2012, 10:43:31
Wysłany przez: Samir
Aleksandra mf3wi:O tak, niesamowity człowiek! Ogromnie inipsrujący! Mf3j ulubiony cytat: Jedynym sposobem aby robić wartościowe rzeczy, jest kochać to co robisz. ( ) Twf3j czas jest ograniczony. Nie zmarnuj go, żyjąc życiem kogoś innego. Miej odwagę podążać za głosem serca i intuicji. W jakiś sposf3b one już wiedzą, kim naprawdę chcesz być. Ludzie często nie myślą o tym, że kiedyś odejdą, ale zastanowienie się nad tym przez chwilę sprawia, że faktycznie chcemy robić rzeczy wyjątkowe i wartościowe.pozdrawiam!
Wysłane: Listopad 28, 2012, 05:39:49
Wysłany przez: Tadeo
Dokładnie tak jest, jak to widzi prof. Adami Koseski i prof. Henryk Chałupczak. Sprowadzając sprawę do sedna, można powiedzieć, że pozytywny patriotyzm wynika z miłości, w tym także do ojczyzny. Natomiast źródłem negatywnego patriotyzmu jest nienawiść do tego co obce.
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!