Bochenia
Bochenia » Blogi » Leokadia Komaiszko » Listy z daleka

Listy z daleka

Każdy ma swoje miejsce ulubione w dzieciństwie. To jest ojczyzna duszy - Stefan Żeromski

linia

Drodzy Przyjaciele, Szanowni Czytelnicy, Mili Sympatycy.

W załączniku – bieżący 119-y numer Listów z daleka, intelektualny prezent pod choinkę!
Gorąca prośba do wszystkich piszących: dbajmy o wysyłanie do Redakcji tekstów z polską czcionką - nawet tych najkrótszych. Jeśli nie mamy polskiej klawiatury lub polskiego programu w komputerze, to należy poszukać na internecie polskich korektorów automatycznych, a one wymienią łacińskie litery zuniformowane (jakimi piszemy zazwyczaj nasze maile) - na polskie.

Materiały bez polskich liter są dla naszych redaktorów jak droga przez mękę i też niesamowitą stratą czasu. Postanówmy sobie : Piszę do Redakcji po polsku, a więc – z polską czcionką!

Bardzo prosimy pamiętać o prośbie Redakcji i dostosować się do niej, żebyśmy nie byli zmuszeni do rezygnowania z Państwa artykułów.

Listy z daleka są na Facebooku polubmy je i popierajmy w możliwy dla nas sposób.
Pamiętajmy również o przedłużeniu abonamentu naszego emigracyjnego czasopisma na rok 2019, Zaprenumerujmy je w prezencie siostrze, przyjaciółce, koleżance. Wersja podstawowa internetowa wynosi rocznie dwadzieścia euro. Idźmy z Listami z daleka dalej, tak najprawdziwiej, świadomie.

zdjecie

Z szacunkiem i pozdrowieniami, w imieniu Redakcji i własnym,
Leokadia Komaiszko, redaktorka naczelna

OKKE -Listy z daleka - Belgia



Komentarze (0)

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY