Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2011 » Sierpień » Gregg Braden

Gregg Braden

Gregg Braden Pytamy siebie: ”Kimże jestem aby być tak wspaniałym? Tak naprawdę to kim jesteś aby nim nie być? Jesteś przecież dzieckiem Boga.

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć poniższe książki po preferencyjnych cenach.

Czas fraktalny Gregg Braden

czasCoraz częściej słyszymy o fraktalach. Te maleńkie twory zbudowane z dokładnych imitacji samego siebie (najzupełniej jakby człowiek był zbudowany z miliardów małych ludzi) są bowiem podstawą, z której zbudowany jest czas, a w konsekwencji i Twoje życie.

Gregg Braden – bestsellerowy autor New York Times'a - odkrył, że podobnie jak wszystko we wszechświecie, począwszy od pór roku a na życiu każdego żywego organizmu kończąc, cały świat działa w powtarzających się cyklach. I w grudniu 2012 roku jeden z takich cykli zatoczy swe koło. Będzie to o tyle niezwykłe wydarzenie, że ma ono miejsce raz na 5125 lat. Pozostaje pytanie, co to oznacza dla ludzkości?

"Czas Fraktalny" to wynik trwających ponad dwadzieścia lat badań i osobistej podróży mającej na celu zrozumienie powtarzających się cyklów życia, miłości i wojny. Jeśli od zawsze szukasz odpowiedzi na pytania: „Czy historia się powtarza?”, „W jaki sposób przyszłość łączy się z przeszłością?”, „Co Cię czeka u schyłku 2012 roku?” oraz przede wszystkim „Kiedy nastąpią kluczowe zmiany w Twoim życiu?” docenisz niniejszą książkę.

Poznaj 6 kodów czasu i wykorzystaj je do odkodowania swoich własnych cykli. Dowiedz się, jak matematycznie obliczyć dowolne wydarzenie, jakie Ci się przytrafi. Poznaj wzór na przyszłość, wykorzystaj go i poznaj swe przeznaczenie.

Kod Boga. Boski pierwiastek w każdym z nasGregg Braden

kodMówi się, że Fi jest liczbą boską. Można ją bowiem odnaleźć w każdej żywej istocie i nawet najwymyślniejszych biologicznych tworach. Kryje się absolutnie wszędzie – od muszli ślimaka po koronę drzewa. Wystarczy poznać wzór na jej obliczenie. Gregg Braden odnalazł coś więcej niż wzór na Fi. Odkrył on Kod Boga!
    W ludzkim DNA  zakodowane jest ponadczasowe przesłanie. Jeśli zestawimy alfabety biblijne z naszym kodem genetycznym, odczytamy uniwersalny „język życia”, w którym starożytne litery układają się w imię naszego Stwórcy. Niezależnie od rasy, religii, dziedzictwa czy stylu życia, to samo przesłanie zawarte jest w każdej komórce dowolnego mężczyzny, kobiety czy dziecka.
    Autor w celu poparcia swojej tezy dokonał analizy najstarszych ksiąg znanych ludzkości. Dowody odnalazł nawet w najbardziej  tajemniczej hebrajskiej  księdze Sefer Jecira, czyli Księdze Stworzenia. Jednoznacznie ukazują one unikalną zasadę jedności łączącą każdy żywy organizm na ziemi!

    W tej przełomowej publikacji Gregg Braden daje nam także możliwość zapoznania się z rdzenną metodą rozwiązywania konfliktów opartą na wizji wspólnej przyszłości. Jest to tym ważniejsze, że dziś jedna trzecia narodów na całym świecie uwikłana jest w konflikty zbrojne. Czy może być większy impuls do zaprzestania zabijania innych ludzi niż dostrzeżenie w nich... Boga?

Uzdrawianie wiary. Odrzucając fałszywe przekonania – Gregg Braden

wiaraJak wiele zależy od naszych przekonań czy wiary? Jak to możliwe, że placebo o działaniu neutralnym podawane pacjentowi działa na organizm powodując nawet całkowite wyleczenie? Gdzie tak naprawdę leżą granice potęgi ludzkiej psychiki?
    Wyniki najnowszych badań wskazują, że wszechświat funkcjonuje jak ogromny komputer, który każdy z nas może zaprogramować za pomocą swego umysłu. To nasz umysł jest w stanie wpływać na dowolną materię – od tej, z której zbudowane jest nasze ciało po tę, która nas na co dzień otacza. A skoro możemy na nią wpływać to i jesteśmy w stanie ją kreować wedle własnego uznania. Jedynym, co stoi na przeszkodzie takiej kreacji jest nasze przekonanie, że nic nie możemy zrobić.
    Gregg Braden, bestsellerowy autor New York Timesa, oraz uznany na arenie międzynarodowej pionier łączenia nauki i duchowości, zaprasza na kurs obalania fałszywych przekonań i odkrywania swego prawdziwego potencjału. Dziś każdy z nas może skorzystać z doświadczeń zdobytych przez niego podczas podróży po wioskach położonych w wysokich górach i odległych klasztorach. Dzięki badaniom zapomnianych tekstów odkrył on odwieczny sekret ludzkiego umysłu dotychczas znany wyłącznie joginom, pustelnikom i mędrcom.
    Ta książka oferuje nam dwie ścieżki samodoskonalenia — cuda, które otwierają drzwi do nowego spojrzenia na świat oraz naukę, która wyjaśnia, jak te cuda są możliwe — ujawniając, dlaczego nie jesteśmy ograniczeni „prawami” fizyki i biologii.Komentarze (2)

Gregg Braden - Komentarz....

Napisane przez Mariusz, 19 March 2012
Witajcie,Jak się Macie,Chcę powiedzieć,że Bardzo Rezonuję z tym co Mówi i Pisze Gregg Braden,i każdy jest na własnej ścieżce,zaprogramowane i wpisane w DNA,Szczerze Pozdrawiam Mariusz....

Popularyzacja wiedzy

Napisane przez Tymoteusz, 15 January 2015
Zazdroszczę ludziom tak wielkich pasji jak np. ma Gregg Braden. Oprócz gruntownej wiedzy umie to wspaniale przedstawić w formie zrozumiałej i przystępnej. Szkoda, że nie ma u nas takich programów np. w telewizji jak swego czasu prowadził duet Kurek i Kamiński. Teraz zapanowała głupia moda na tańce i śpiewy. Nie jest to złe, ale życie to nie tylko taniec i śpiew.
 

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY