Bochenia
Bochenia » W kierunku mądrości » 2009 » Wrzesień » Siedem tajemnic sukcesu

Siedem tajemnic sukcesu

Siedem tajemnic sukcesu Wskazówki, jak osiągnąć szczęście i powodzenie w życiu. Rewelacyjna publikacja materiału wideo w formie krótkich kursów prowadzonych przez Dade Madhuvidyanande.

linia

Poszczególne odcinki tego duchowego kursu są dostępne wraz z polskimi napisami.. Każdy dzięki tym krótkim wykładom może już dzisiaj poznać tajemnice duchowego sukcesu i przekonać się, jak dzięki ich zastosowaniu poprawia się jakość jego życia! Można się również podzielić z przyjaciółmi i bliskimi, aby i oni mogli doświadczyć większej osobistej pomyślności i umocnić się wewnętrznie. Są to tajemnice dotyczące duchowości, które przekazał ludzkości jogin Sziwa podczas rozmów z żoną Parwati. Metody, dzięki którym nawiązujemy silny i głęboki kontakt z własnym źródłem mocy, wyjawia nam jogin dada Madhuvidyananda. Znajdziemy w nich obrazowe przykłady zebrane w ciągu wieloletniej praktyki nauczyciela jogi i duchowego ucznia. Wierzymy, że rozpoczęcie jednego z duchowych kursów Dady Madhuvidyanandy może wywołać niepohamowany głód wiedzy i nieprzeparte pragnienie oglądania kursów wideo w witrynie www.meditationspace.org.

Wewnętrzny sukces

       Siła postanowienia

Pokonywanie przeszkód

Uniwersalna Prawda

Zaangażowanie w sprawę

Przewodnictwo Mistrza

Zrównoważony umysł

Zrównoważony umysł

Wiersz

Samokontrola

Kierowanie umysłem

Zrównoważony umysł

Codzienne praktyki


 


 


 


 


 


 Komentarze (4)

Siedem tajemnic sukcesu

Napisane przez krys, 13 February 2010
stokrotne dzieki.

siedem warunków Celu

Napisane przez Edek, 27 December 2012
Wykłady bardzo interesujące, tylko konia z rzędem temu, kto u nas ma cierpliwość to wszystko wysłuchać? Fakt, że cierpliwość w osiągnięciu powodzenia, o którym mówi Dada, wpisana jest właśnie w jeden z siedmiu warunków potrzebnych do spełnienia by osiągnąć Drogę do wyznaczonego Celu swego życia. O pozostałych warunkach warto się dowiedzieć.

7 Tajemnic Sukcesu

Napisane przez Dadas, 21 October 2015
Gdy po raz pierwszy dostałem ten link od znajomego, wysłuchałem całość kilkakrotnie. A było to gdzieś 2 lata temu. Właśnie wysłuchałem ponownie i zaraz powtórzę. To, czego uczy Dada nie jest niczym nowym, jednak trzeba to wciąż i w kółko powtarzać.

7 Tajemnic Sukcesu

Napisane przez Dadas, 22 October 2015
Mogę słuchać Dady codziennie. Sam jego głos to już jest terapia!
 

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY