Bochenia
Bochenia » Warto przeczytać » 2014 » Kwiecień » Fizyka wiary

Fizyka wiary

Fizyka wiary Wiem, że Bóg jest, widzę Go za swoimi równaniami. Istnienie Świata Subtelnego - to rzeczywistość, stojąca przede mną w trakcie badań naukowych - G. Szypow

linia

Fizyka wiary - Kwantowa magia
Autor: Witalij Tichopław Tatiana Tichopław

logoHistoria nauki nie odnotowała nigdy dotąd tak wielkiej akceleracji w odkrywaniu tajemnic świata  w niezliczonych dziedzinach wiedzy, tak jak ma to miejsce obecnie. Tempo zaiste imponujące. W świadomości społecznej wykształcił się nawet „nauko-centryzm” stając się niejako nieformalnym  dogmatem  prawdy. Już sam termin „naukowy” utrwalił się w świadomości jako synonim  „prawdziwości” co miało oprócz wielkiej zalety niestety również lekceważenie lub w najlepszym wypadku brak zainteresowania drugą stroną człowieka, niezwykle ważną z punktu widzenia jego rozwoju moralnego i duchowego.

Duchowość została poniekąd „podarowana” różnym religiom, które często w swym dogmatycznym ujęciu przedkładały prawdziwy duchowy rozwój człowieka nad ceremonie, rytuały a najczęściej nad politykę i własną interesowność. Brak wykształcenia duchowej wrażliwości w człowieku w prawdziwym, rozumnym poszukiwaniu Prawdy, spowodował jego skarlenie, brak wrażliwości i zrozumienia dla bliźniego, ale również dla całej Przyrody, która w świetle współczesnej nauki jest żywym organizmem całkowicie komplementarnym z fizyczną i duchową sferą człowieka.

Lekceważenie moralności i duchowych zasad  sięga korzeniami tysiącleci. Wielcy tego świata: cesarze, królowie, duchowni  a za nim prosty lud deformowali moralną i duchową wrażliwość człowieka. Apokaliptyczne skutki takich wynaturzeń doświadczaliśmy i niestety doświadczamy obecnie. Wojny, których kresu nie widać, buta i arogancja władzy, niszczenie Ziemi, zorganizowana mafijność i niekończące się ludzkie dramaty to skutki lekceważenia, niestety również przez naukę, rozwoju duchowości w człowieku.

Ten problem na szeroką skalę rozważają między innymi rosyjscy naukowcy o których w swojej książce Fizyka wiary piszą  Witalij i Tatiana Tichopław.  Przedstawiciele Rosyjskiej Akademii Nauk stwierdzają obecnie, że potrzebny jest nowy paradygmat naukowy, wykluczający przeciwstawienie tego, co idealne, duchowe – temu co materialne, dopuszczające istnienie powiązania między nauką i religią. Aczkolwiek, jeśli  pójść na taki układ, to trzeba uznać spójność hipotezy „Subtelnego” Świata oraz Boga-Stwórcy dla naukowego myślenia.

Współczesna nauka a szczególnie fizyka kwantowa przedstawia nam  jakże odmienny świat, w który wpisuje się obraz prawdziwej wolności człowieka w jego niekończącym się rozwoju świadomości, czyniąc go Podmiotem- Twórcą, jednakże pod warunkiem otwarcia się na współpracę z Duchowym Światłem Stwórcy. Tak mało jest, jeszcze zdaniem Autorów, takiego prawdziwego otwarcia na Świat i Zaświaty, na praktyczną wykładnię tego, co dostrzega już fizyka kwantowa a co jest nieodzowną potrzebą natychmiastowego wprowadzenia  w życie, by uratować świat przed globalną katastrofą.

Józef Łącki

linia

W prostych słowach Autorzy tej książki wprowadzają nas w bardzo trudne teorie współczesnej fizyki, dając nam przełożenie ich na  praktyczną stronę życia, naszego rozwoju i duchowości. Książka na okres Świąt Wielkanocnych może być ciekawym rozbudowaniem i dopełnieniem, często spłyconych w powszechnym odbiorze, biblijnych przekazów czy sekretnych  nauk mistyków.

Rozwój cywilizacji nieuchronnie prowadzi nas do unicestwienia świata. Zanieczyszczenie atmosfery i wody na naszej planecie może przesądzić o istnieniu całej ludzkości. Autorzy książki, znani na całym świecie rosyjscy naukowcy i badacze fizyki kwantowej, prezentują naukowe dowody na istnienie Boga i Duszy. By wyjaśnić naturę świadomości, potęgę myśli i istotę wszechświata, opierają się oni na teoriach największych fizyków w dziejach, takich jak Newton czy Einstein. Wykorzystanie tej wiedzy może być początkiem tworzenia lepszej przyszłości dla wszystkich istnień. Ta książka jest podsumowaniem wielu badań na przestrzeni wieków, które stanowią dowód na istnienie świata, którego nie może dostrzec ludzkie oko. Duchowość kolejnym krokiem ewolucji.

http://www.studioastro.pl
/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

linia

Magia mózgu Philip H. Farber

logo FarberMagia oznacza dla Autora środki i sposoby doskonalenia samego siebie umożliwiające skuteczne realizowanie działań, których się podejmuje. Dzięki niemu i Ty możesz to osiągnąć poprzez inwokacje o naukowo udowodnionej skuteczności. Ich działanie opiera się na naturalnych procesach zachodzących w mózgu. Poznaj ponad siedemdziesiąt ćwiczeń tłumaczących prawidła rządzące neurobiologią i magią, jak również porady niezbędne do szybkiego opanowania sztuki inwokacji. Celem zdobywania tej wiedzy jest uczynienie życia podniecającym, nadanie mu celu i wypełnienie namiętnością. A to dopiero kilka z mnóstwa korzyści, jakie możesz wynieść z tej książki. Znajdziesz tu również naukowe wyjaśnienia wielu zjawisk, które dotychczas uchodziły za nadprzyrodzone. Twój umysł to magia!

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.

 

linia

dr Gunther Harnisch Czystek. Zdrowie i piękno dzięki jednej roślinie
Studio Astropsychologii Białystok 2014

logo

 

logoWspółczesna nauka coraz częściej powraca do tradycji. Okazuje się bowiem, że brak niektórych schorzeń w starożytności nie wynikał z braku możliwości zachorowanie na nie, ale z obecności leków i środków terapeutycznych przewyższających osiągnięcia współczesnej farmakologii. Jak to możliwe, że coś, co potrafiliśmy wyleczyć przed kilkoma czy kilkudziesięcioma stuleciami teraz stanowi dla nas problem? Powodem jest odwrócenie się od darów natury, takich jak czystek.

Już w czasach starożytnych ta grecka roślina była pozyskiwana jako osławiona żywica ladanum. Wtedy była zarezerwowana dla elity, a dzisiaj każdy może po nią sięgnąć. Jest to tym łatwiejsze, że czystek można wykorzystać na wiele sposobów, ale najprostszą i najskuteczniejszą formą jest jest zaparzenie herbaty z jego suszu.

Lecznicza siła czystka jest przydatna w przypadku grypy, przeziębienia i ostrego zapalenia migdałków. Można go z powodzeniem stosować przy różnego rodzaju stanach zapalnych. Blokuje także rozwój wszystkich infekcji wirusowych i bakteryjnych. Odtruwa cały organizm i opóźnia procesy starzenia. Stanowi również skuteczny oręż przeciwko boreliozie czy nowotworom.

Dzięki brakowi jakichkolwiek działań ubocznych mogą go przyjmować zarówno dzieci, jak i kobiety w ciąży oraz karmiące matki. Jest niezastąpiony w eliminowaniu różnego rodzaju niedoskonałości cery - od trądziku po atopowe zapalenie skóry. Dzięki bogactwu polifenoli jest prawdziwym źródłem młodości. Pomaga również na choroby żołądka i jelit, kandydozę oraz inne infekcje grzybicze.

Jedna roślina - wiele korzyści!

http://www.studioastro.pl/ Wydawnictwo w którym możesz nabyć powyższą książkę po preferencyjnej cenie.Komentarze (1)

Fizyka wiary - Duchowośc

Napisane przez Alinka, 9 April 2014
Zapewne będzie to ciekawa lektura na Święta. Temat zapowiada sie ciekawie. Zobaczymy!
 

Napisz komentarz

Tytuł Twojego komentarza
Twoje Imię lub Pseudonim
Twój email
Twój Komentarz
Wpisz tekst po prawej
Jeśli Twój komentarz nie pojawi się od razu po wysłaniu, to znaczy, że został skierowany do moderacji i najprawdopodobniej pojawi się w najbliższym czasie. Przepraszamy za utrudnienie. Pamiętaj, że wszelką ewentualną odpowiedzialność za zamieszczone komentarze biorą ich autorzy. REGULAMIN KOMENTARZY